اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل کار نکردن دکمه پاور  mc700

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل کار نکردن دکمه پاور  mc700

سلام دوستان، مک بوک من مشکل پیدا کرده بود، زمانی که سیم بلندگو رو از توی جک هدفن در میاوردم، مینداخت روی digital out و از اسپیکر های خودش صدایی نمی اومد و از داخل جک هدفن هم نور قرمز روشن شده بود... با گشت و گذار توی نت و خوندن هزاران مطالب و ویدیو ها، دست به کار شدم و آخر مجبور به باز کردن و در آوردن لاجیک بورد شدم، بعد از چندین بار موفق شدم و جک درست شد.... اما بدبختی جدید سراقم اومد... اون هم اینه که دکمه پاور به کل از کار افتاده! و برای روشن کردن دستگاه مجبورم که پشت دستگاه رو باز کنم و سیم باتری رو در بیارم ، بزارم سر جاش، شارژر رو وصل کنم... بعدش شارژر رو هم در میارم کار میکنه فقط مشکل روشن شدن داره... این رو هم بگم از روی سوکت کی برد که دکمه پاور هم به اون وصله دو تا کانکتور مربوط به پاور رو وقتی با یه پین به هم وصل میکنم، روشن میشه، وقتی هم که روشنه وصل میکنم دقیقا کار دکمه پاور رو انجام میده... به احتمال زیاد از برد کیبرد باید باشه میخاستم ببینم دفتر انجمن کار تعمیر انجام میده؟ یا یه تعمیر کار حرفه ای سراغ دارین؟
    هر نوع ریست هم انجام دادم، یعنی ففط PRAM ، ولی SMC نمیشه چون دکمه پاور لازمه و اون هم کار نمی کنه
    بد جوری چشش زدن به خدا... اونقد تعریف کردن ازش تا خراب شد...
    ویرایش توسط Derick : https://i-phone.ir/forums/member/805-derick در ساعت 19-01-2012, 01:15 AM

یعنی یه نفر نیست یه کمکی به ما بکنه؟

نظر

با تشکر از توجه و کمک های بسیار!، من خودم مشکل خودم رو حل کردم، مدیران لطف کنن تاپیک رو پاک کنن..

نظر

صبر کنید ..
      X